wtorek, 12 sierpnia 2014

1 rozdział

                                                Drogi Pamiętniku         12.08.2014

Wczoraj (11.08.14) założyłam z przyjaciółmi konto na    ISING.PL.Po chwili mieliśmy pełno komentarzy i ocen.
Nazwaliśmy się MYDOWNY (oni wymyślili).Każdy sobie wymyślił nazwę.Jest nas 4 :)...2 chłopaków,2 dziewczyny.

To My: 1 dziewczyna-Kupcia ,1 chłopak-Tulipan,2 dziewczyna-Maureen,2 chłopak-Barbie.
 I to jesteśmy my :)

Dzisiaj Patrzeć przez okna ...Spadające Gwiazdy <33

I to tyle na dzisiaj. Buziaki ;***