Wczoraj (11.08.14) założyłam z przyjaciółmi konto na ISING.PL.Po chwili mieliśmy pełno komentarzy i ocen.
Nazwaliśmy się MYDOWNY (oni wymyślili).Każdy sobie wymyślił nazwę.Jest nas 4 :)...2 chłopaków,2 dziewczyny.
To My: 1 dziewczyna-Kupcia ,1 chłopak-Tulipan,2 dziewczyna-Maureen,2 chłopak-Barbie.
I to jesteśmy my :)
Dzisiaj Patrzeć przez okna ...Spadające Gwiazdy <33
I to tyle na dzisiaj. Buziaki ;***
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz